Organizacja imprez, eventów, promocji, szkoleń

Odpowiednio zaplanowane wydarzenie to bardzo ważny element marketingowy każdej firmy, która myśli skutecznym dotarciu do grupy docelowej. Nie tylko ociepla wizerunek marki i budzi zainteresowanie ofertą, ale także na dłużej pozostaje w pamięci konsumenta. Jednakże imprezy nie służą jednocześnie marketingowi. Dobrze tym wiemy i jesteśmy w stanie bardzo dobrze wsłuchać się w potrzeby naszych klientów, niezależnie od tego jakie są cele planowanego przez nich przyjęcia. Jesteśmy kreatywni, otwarci na sugestie i elastyczni! Kompleksowa organizacja imprez.

kompleksowa organizacja imprez

Klaun Apsik

Klaun Apsik oferuje animacje na urodziny dla dzieci , ale także na innych imprezach okolicznościowych. Na komunii, weselu, chrzcinach, dzieci nie mogą siedzieć bezczynnie, więc należy zaplanować im ten czas i cóż możne być ciekawsze niż zabawy z klaunem Apsik! Dzięki animacjom wydarzenia te będą przez dzieci jeszcze milej zapamiętane. Wracając do urodzin- czyż nie jest to czas kiedy dzieci powinny otrzymać dużą dawkę wesołych chwil? Klaun Apsik to najlepsze rozwiązanie.

Organizacja imprez, eventów, promocji, szkoleń, spotkań integracyjnych dla klientów w Bydgoszczy i z całej Polski. Także tworzenie filmów i spotów reklamowych na potrzeby promocji i reklamy. Produkcja i prowadzenie programów telewizyjnych dla telewizji publicznej i komercyjnej. Produkcje i współprodukcje firmy to np.: Pajdokracja, Ale Heca, Songowanie na Ekranie, Recepty Jedynki, Lekarz Jedynki, Teleranek, Twój Wybór, Małe co nieco, Lato z Trójką. Podczas spotkania EMC odbyło się rozdanie certyfikatów oraz Kart EMC, a także loteria wizytówkowa z nagrodą w postaci pobytu dla dwóch osób w Hotelu Anders. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymali również w prezencie rabat w wysokości 30% na zakup Karty EMC oraz ostatnie wydanie miesięcznika MICE Poland. Nie zabrakło rozmów przy kawie i słodkościach. Chętni mogli skorzystać również z jazdy na torze kartingowym N-Gine Grand Prix. Spotkanie odbyło się 22 marca br, na Torze Cartingowym N-Gine Grand Prix w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie.

Pomagamy organizować niezapomniane imprezy

Oferujemy wsparcie logistyczne. Pomagamy organizować niezapomniane imprezy dla firm oraz duże przyjęcia okolicznościowe. Ogromne możliwości oraz doświadczenie w obsłudze eventów oraz imprez integracyjnych czynią nasz klub jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na imprezy dla firm w Warszawie. Duża przestrzeń pozwala na organizację imprez dla 1000 osób w układzie stojącym lub 350 w układzie siedzącym. Mistrzowie Imprez Warszawa to miejsce nie tylko na imprezy firmowe i przyjęcia okolicznościowe, ale również szkolenia, konferencje, pokazy mody, konkursy oraz koncerty. Duża przestrzeń oraz możliwości aranżacyjne sprawią, że każdy event oraz impreza będzie na najwyższym poziomie.

organizacja imprez

Firma specjalizująca się w organizacja imprez firmowych w szerokim pojęciu tego słowa. Organizacja imprez integracyjnych, eventów dla osób indywidualnych oraz firm. Specjalnie przygotowany tor extreme – tylko dla odważnych, strome zjazdy, podjazdy, wertepy, nauka jazdy w terenie, regionalne potrawy, góralska muzyka odwiedziny u Bacy i Juhasa oraz inne atrakcje. Dbamy wszystkie elementy imprezy plenerowej, zapewniając zarówno zabezpieczanie terenu, uzyskiwanie różnego rodzaju pozwoleń w przypadku imprezy masowej, a także dbając rozrywkę, w tym artystyczną otoczkę. Duże możliwości oraz wieloletnia organizacja eventów różnym charakterze pozwalają nam zadbać oprawę artystyczną, kulturalną, rekreacyjną czy też stronę gastronomiczną. Zapewniamy przy tym niepowtarzalne finały wydarzeń – pokazy sztucznych ogni lub laserów, a nawet koncerty gwiazd. Dbając każdy element wydarzenia i chcąc, aby zakończyło się ono powodzeniem, zapewniamy również urządzenia eventowe – od dmuchańców, przez sprzęt estradowy i gastronomiczny, aż do namiotów, mebli i agregatów prądotwórczych.